Spolupráce s Purinou Pro Plan - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Přivezli jsme s láskou krmení do Útulku pro pejsky a kočičky v urgentní nouzi v Dolní Zimoři.

Krásnou, sluneční sobotu jsme prožili spolu s naším partnerem PURINA PRO PLAN v Dolní Zimoři, kde se paní Petra Krásová stará o šestnáct kočiček.
Za Slzu zvířat toto prémiové krmení přijely předat mladé herečky a zpěvačky Tereza Taliánová a Ema Karpeles.
Tereza je tváří Slzy zvířat už dlouho, pro Emu to byla v pořadí druhá akce a jak říká kdo má srdce na správném místě ten pomáhá.
A pomáhat přijela i brand marketing manažerka PRO PLAN Ivona Priputen, která je sama majitelkou dvou kočiček a hezky povyprávěla o prémiovém krmivu, které má dlouhou historii. PRO PLAN není krmivo jen pro kočky, ale i pro pejsky a jeden slavný pejsek z útulku v Dolní Zimoři i pochází. Jde o slavnou Konvalinku z filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, která hrála nalezence herečce Evě Holubové.Prožili jsme tak krásnou sobotu a opět pomáhali kde bylo potřeba. Kočičky mají už misky plné PRO PLAN krmiva a předou radostí.
Nám spolupráce s útulkem a prémiovým krmivem PRO PLAN také vykouzlil úsměv na tváři. Za 2 letou spolupráci s Purinou jsme již pro naše pejsky a kočičky získali krásných 73 tun krmení v hodnotě 8,5 milionu korun!
Zde je malé představení útulku: "Jsme  organizace Pejsci a kočičky v urgentní nouzi z.s. Fungujeme formou  dočasných péčí, to znamená, že pejsky a kočičky máme v rodinném  prostředí a můžeme se každému individuálně věnovat. S chodem spolku nám  pomáhají dárci, kteří přispívají ať pravidelně, či jednorázově, nebo  pořádáme aukce, abychom měli na úhradu faktur a nákup krmení a všeho  okolo zvířátek. Před třemi lety jsme začali spolupracovat s Andělé tlapek z.s., kde si rozumíme s Pavlínou Žitnanskou i v rovině přátelské  Zásobuje nás stelivem pro kočičky, krmením, drogerií, my se snažíme pomáhat sdílením aukcí, či jiné propagace."

#proplan #slaskoukzazrakum #charity #pomahatmasmysl #slzazvirat #PurinaProPlanCZSK #Kočkorádi

Návrat na obsah