Narozeninový ples NF Slza zvířat - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah

© Nadační fond Slza zvířat
Dne 7.9. 2019 oslavil nadační fond Slza  zvířat své první narozeniny. Několikaměsíční práce, dřina a dlouhé  přípravy vyvrcholily včerejším večerem, který byl nezapomenutelný.  Několik dalších řádků se bude nést v duchu díků, protože bez některých  lidí by to zkrátka nešlo. Velké díky patří našemu generálnímu sponzorovi  Městské sály, Restaurant & Music place, který nám poskytl prostory.  Dále děkujeme Slze roku 2019, Liborovi Schlenzovi, který nás celým  večerem provedl jakožto moderátor. Důležitá byla samozřejmě i ochranka, v  čele s Vladislavem Tejmlem vše zvládli na jedničku. Narozeniny by  nebyly narozeninami bez krásného dortu, který byl dílem Jany Trnkové a  zasponzorovala ho společnost Sosey. Žádný ples se neobejde bez  předtančení, které si pro nás připravil TJ Sokol Trnovany, konkrétně  Alex Kolíček, Eliška Růžičková, Matěj Míka a Julie Návorková. Děkujeme  všem úžasným účinkujícím, kterými byli Terezka Taliánová, Josef Fečo,  Marie Rezlerová, 4 Tety a rockový sbor Melodica, který nám pomáhal i s  nazvučením, zpěvačky učitelky Aný Loskotová - Alisa Gertsovskaya, Tereza Haasová a Hana Přenosilová. O taneční zpestření se postaraly Bolly ladies, Duo Marlen a  Saffron tribe, které si pro nás připravily zajímavé choreografie.  Občerstvení pro účinkující a celou Slzu nám obstaral sponzor Šlepr  s.r.o. o přípitek se postaral Green net, oběma moc děkujeme.
Během večera byla vyhlášena "TOP hosteska roku 2019", kterou se stala  Alice Fišerová, naše marketingová specialistka, asistentka správní rady a  hosteska. Slavnostní přípitek pronesl náš věrný skvělý fotograf  Miroslav Erben. Po celý večer uváděly hosty a vydávaly tombolu naše  hostesky Lucie Plešmídová, Alice Fišerová, Hana Picková, Ester  Marhanová, Markéta Kačírková, Andrea Kačírková, Adéla Sluková a Markéta  Remšíková.
Ples jsme si všichni náramně užili a nyní se můžeme těšit jen na krásné  video, které nám co nevidět vytvoří a zašle náš sponzor 4filming.
Na závěr děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a oslavit s námi první  rok od našeho vzniku.. Moc to pro nás znamená a doufáme, že další roky  budou nejméně tak přínosné a krásné, jako ten první.SPONZOŘI NAROZENINOVÉHO PLESU
BEZ KTERÝCH BY TO OPRAVDU NEŠLO! DĚKUJEME SPONZORŮM NÍŽE!
Návrat na obsah