Nová píseň pro Slzu - Šampion - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Nová píseň a videoklip pro Slzu zvířat
Nový projekt Nadačního fondu Slzy zvířat za pomoci kapely Melodica a A2Z Studio. Celý projekt je velmi náročný se skrytým tajným přáním. Píseň jako taková, má přiblížit realitu v dnešním světě, těžké životy zvířat a moderní dobu, ve které je pes stále brán jako věc, alespoň pro některé. Má Vám přiblížit to, jak někteří lidé dříve konají, než myslí. A to se mnohdy stává osudným právě pro toho, koho si takový člověk vybere.
Skrytým přáním Slzy je vybrat do videoklipu pejska, který zároveň skutečně domov hledá a tímto mu tu šanci na nový domov zvýšit. Pokud se tak povede, bude to nejlepší závěr a splnění cílu, který Nadační fond má.
Píseň nazpívají zpěvačky Michaela Burešová, Tereza Taliánová, Adéla Sluková, Vanesa Vrbovcová, Nikol Šmídová a již zmíněná kapela Melodica. Tento celý projekt se samozřejmě neobejde bez podpory : Generální sponzor videoklipu Autoškola EMCO , Ivan Koblása Remax Synergy Teplice - realitní služby, Beauty GIRL Junior, Go&Fun CZ, Tellycz.cz - Ladislav Zimmermann, Šlepr s.r.o., Sladká Grácie - Ilona Popelářová a mnoho dalších skvělých partnerů. Mediálně nás podporuje náš partner JV Press.cz, která šíří dobro na svých stránkách dále.

Pro Nadační fond Slza zvířat Klára Nosovská

Někteří auty jedou domů.. Někteří.. Dozvíte se v písni. Foto ilustrativní, pejsek je již zachráněn.
Návrat na obsah