Jak nám můžete pomoci? - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
KRMENÍ A PAMLSKY:
V útulcích NEJVÍCE POUŽÍVAJÍ granule FREEDOG, SAMSFIELD, BRIT, BRIT  CARE, PURINA a konzervy Rinty nebo Gran Carno.  Z diet používají gastrointestinální granule a konzervy od Royal Canine a Hills. Prosíme vás všechny, kteří se rozhodnete darovat pejskům, nejen u  nás, ale i v jiných útulcích, krmení, aby pečlivě zvážili svůj výběr,  protože zvlášť v tento čas platí pravidlo, že MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE. Teď  pejsci a kočičky opravdu potřebují kvalitní stravu, kterých nikdy není dost. Když  se podíváte na většinu konzerv a granulí (typu Propesco, Chapi, Darling, Bely, Bellosan, Orlando, Vivavita…), které se  prodávají v běžných obchodních řetězcích, a bývají na ně v televizi  úžasné reklamy, tak uvidíte, že ve většině případů obsahují cca 4% masa a  produktů živočišné výroby, takže nejspíš v něm bude semleto vše, co se  nehodí k lidské spotřebě, tzn. pařáty, zobáky a podobně, a to ještě  pouze v poměru 4 % oproti ostatním látkám.   Z tohoto důvodu prosíme,  raději přineste pejskům jeden pytel kvalitního krmiva místo tří pytlů  nekvalitního (to je samozřejmě jen příklad). Můžete pro nákup krmiva  využít některý z eshopů, kde jej seženete podstatně levněji než  v kamenných prodejnách. Také zde často bývají různé akce na pomoc  útulkům. Např. akce s krmivem Samsfield, kdy zakoupíte útulku jeden  pytel granulí a útulek k němu dostane druhý zdarma - JK ANIMALS.

FINANČNÍ PODPORA:
Pokud byste nás chtěli podpořit zasláním jakékoliv částky pro naše partnerské útulky, budeme moc rádi za jakýkoliv dar. Všechny peníze jsou použity na materiální pomoc a financování potřeb našich partnerských útulků a na pomoc zvířátkům v nich. Náš transparentní účet je: 2302070484/2010

PODPOŘIT SLZU JAKO UMĚLEC:
Velkou součástí fungování Slzy jsou také charitativní akce, na kterých účinkují různí umělci. Slzu také propagují na sociálních sítích, setkávají se na akcích anebo o Slze mluví. Pomáhat se dá opravdu jakkoliv. Ať už jsi zpěvák, muzikant, tanečník, herec, modelka, hudební kapela, nebo kdokoliv kdo může předvést zajímavé vystoupení, budeme rádi, když se k nám přidáte a podpoříte tak naše akce.
 

MATERIÁLNÍ POMOC:
Ta je velmi důležitá pro celý chod útulků a organizací. V každém je vysoká spotřeba desinfekčních a pracích prostředků. Prášek na praní, který nám zůstává týdny, tak v takovém útulku mizí během jednoho až dvou dnů. A tak samozřejmě každý z těchto jak čistících, úklidových či pracích prostředků, se neuvěřitelně hodí. Dále jsou součástí taktéž  rukavice, sáčky, podložky a tak dále.  Kromě toho jsou potřeby pro zajištění péče o psy a kočky a to granule, konzervy, pamlsky, antiparazitika, odčervení. Pokud doma máte deky, předložky, ručníky, prosíme nevyhazovat, vždy vám poradíme, kam s tím, případně kam zaslat. Součástí toho je také prosba o nevyhazování starších lékárniček, protože všechny tyto věci se mohou použít na pomoc ošetření zvířátek.

SBÍRKOVÉ KASIČKY:
Další možností pomoci je umístění kasiček v jakémkoliv hlídaném prostoru, kde se pohybují lidé. Vlastníte obchod, pracujete na veterině, máte hlídaný stánek? Stačí kousek volného prostoru na stole a pomoc je na světě. Naše roztomilé kasičky ve tvaru medvídků můžou lidé nakrmit penězi, které budou následně použity na koupi důležitých věcí pro útulky či rozděleny mezi útulky. Korunka ke korunce a bříška budou za chvíli vysmátá.  Samozřejmě s každým umístěním kasičky souvisí nabídka reklamy pro vás, zveřejnění na našich webových stránkách, facebooku a instagramu.
POMÁHAT JAKO ČLEN:
Slza zvířat pořádá během roku spoustu akcí, kde je možné se dobrovolně zapojit a pomáhat společně s námi. Také se na některých akcích můžete seznámit s pejsky. Ať už jako pomocník, umělec nebo hosteska, budeme rádi za každou pomocnou ruku. Pomáhat může opravdu každý a každý pomocník se hodí. Napište nám!

Návrat na obsah