Soutěž o Iphone 11 - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
A máme tu pro Vás luxusní soutěž o mobilní telefon IPHONE 11 PRO MAX, který do reklamní soutěže věnuje Ivan Koblása - Remax Synergy. K možnosti vyhrát tento opravdu krásný telefon stačí splnit několik maličkostí. 1. Správně odpovědět na 3 otázky níže 2. Sledovat instagramový, nebo Facebookový profil Nadačního fondu Slza zvířat a Ivan Koblása Remax Synergy 3. Nasdílet tuto soutěž na FB, nebo IG. Pokud Vám někdo soutěž doporučil, napište nám níže do kolonky kdo Vás doporučil, jeho šance na výhru se tím o dost zvýší. Soužež ukončíme 29.02.2020 ve 20.00. Přejeme Vám hodně štěstí ve hře!

TOP BONUS: Šťastnému výherci při předání položíme 2 otázky, které můžou radost z výhry ještě více umocnit. Pokud správně odpoví na 1. otázku, získá k novému telefonu ještě hodinky Apple Wath 5 40mm. 2. otázka, pokud na ni správně odpoví zajistí šťastlivci luxusní mobilní tarif ( Neomezené volání, neomezené sms, neomezený internet v ČR, 300 minut volání do celeho světa, 300 minut a 1GB dat v roamingu ve světě mimo EU) a to na dobu 12 měsíců zcela zdarma. Otázky se budou týkat Nadačního fondu Slza zvířat. :-D
A mobilní telefon Iphone 11 Pro Max 64 GB po splnění všech podmínek získala slečna Eva Blechová z Teplic. Bohůžel nebyla při vyhlášení soutěže přítomna na našem Instagramovém streamu a proto nemohla soutěžit v bonusových otázkách o další ceny. Děkujeme sponzorovi této soutěže Ivan Koblása - Remax Synergy.
Návrat na obsah