Purina opět pomáhá! - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
NESTLÉ PURINA PETCARE - NEJVĚTŠÍ ANDĚLÉ SLZY

Tito úžasní andělé pomáhají zvířátkům po celé České republice. S námi spolupracují  dva roky a za tu dobu jsme s nimi zvládli rozdat více jak 15 tun krmiva. A to nejen pro naše partnerské útulky. V momentě, kdy je závoz větší, než naše partnerské útulky potřebují, pomáháme v rámci možností i ostatním. Je nepředstavitelné, že našimi rukami prošlo již 50 palet kvalitního krmiva pro pejsky a kočičky. Díky této šanci jsme zjistili, že krmivo chutná i ježkům, kteří obývají jeden útulek.

Největší zásluhu na tom všem má "anděl" jménem Lenka Vašutová. Společně s Léňou se pomohlo nejedné malé organizaci, spolku, ale i jednotlivcům, kteří ve svém volném čase pomáhají a krmí hladové kočičky na ulici. Nejlepší spolupráci vždy máte s tím, kdo miluje zvířátka stejně jako vy, kdo chápe potřebu pomáhat a věří, že je to víc, než jen naše povinnost.

Za tuto spolupráci jsme z celého srdce šťastní a věříme, že dobro, které spolu ještě vykonáme, bude veliké. S Purinou naše motto "s láskou k zázrakům", dostává zcela jiný význam.
Návrat na obsah