Dnes jsou mi 4 měsíce - Nadační fond - Slza zvířat “An animal’s tear”

Přejít na obsah
Moji milí přátelé, dnes jsou mi přesně čtyři měsíce. 🎉🎊🎂🎊🎉

K čtvrtletnímu výročí mého založení se hodí připomenout si, co jsme  společně dokázali. Jedním z mých hlavních cílů je pomáhat útulkům a  spolkům pečujícím o zvířátka s propagací. Právě na tu jim často nezbýval  čas, síly ani peníze. Dát veřejnosti vědět o své existenci je přitom  velmi důležité, aby do útulků zavítalo co nejvíc nových zvířecích  rodičů. A tak jsem se v tomto směru snažila dělat nejvíc. Díky  příspěvkům od partnerů, pravidelných sponzorů i příležitostných dárců  jsem pro “mé” útulky nechala vyrobit tisíce informačních letáčků,  originální klíčenky, samolepky a mnoho dalších propagačních předmětů.  Loga útulků zdobí každý můj roll-up, plakát a cedule a podobně. Společně  s útulky jsme tedy vidět čím dál více a rozhodně ještě nekončíme.
Za můj krátký život se mi díky vám podařilo nashromáždit několik desítek  nejrůznějších hraček, které jsme zvířátkům předali jako vánoční dárky.  Při pohledu na radost pejsků, kteří si hned začali vybírat, s čím si  pohrají, se mi opravdu slza bolesti proměnila v slzu štěstí. Samozřejmě  jsem od vás dostala i mnoho kvalitního krmiva a mlsek, i toto všechno  skončilo u pejsků a kočiček.
Na začátku mého života jsem si dávala  za cíl, aby se mým prostřednictvím mezi sebou skamarádily samy útulky. I  to se povedlo. Když se totiž Jimlínským rozbil stařičký notebook a  obrátili se na mě s prosbou o pomoc, rozhodila jsem sítě a lovila, kdo  by mohl pomoci. Netrvalo dlouho a pejskům z jimlínského útulku pomohli  chrti z proboštovského Galgo v nouzi. Dobrá, tedy jejich majitel  Ladislav Lacina, který jim funkční počítač daroval a jeden ze sponzorů  ho zdarma nainstaloval. Z takové spolupráce mám obrovskou radost.
Toto všechno a mnohem více jsem stihla za čtyři měsíce života. Už nyní  pracuji s mým skvělým týmem na dalších a dalších projektech, plánech a  konstruktivní pomoci.
Bez vás by to ale nešlo!
Děkuji vám, přátelé, a pojďme spolu dál.  
Vaše Slza
Návrat na obsah